Вечерние Вести Газета «Вечірні вісті» з 1 листопада скорочує кількість шпальт удвічі — з 16 до 8. Щоб «компенсувати» читачам зменшення обсягу, видання водночас змінює дизайн і обіцяє періодично випускати додаткові спеціальні номери. Про це йдеться на сайті газети ВВ.

Скорочення кількості шпальт редакція називає вимушеним кроком, на який довелося піти за скрутних умов, у яких опинилося видання. Газета з посиланням на своїх читачів з регіонів заявляє про бойкотування владою передплатної компанії та блокування роздрібних продажів.

«Ми не можемо стверджувати, що місцеві чиновники дали неофіційну вказівку листоношам та працівникам відділень «Укрпошти» бойкотувати передплатну кампанію на наше видання. Проте численні скарги, які надходять на нашу адресу від вас — постійних передплатників ВВ, свідчать саме про це, — йдеться в заяві видання. — Ми також не можемо довести, що влада дала наказ керівництву підприємств, які продають періодичні видання, ховати свіжі тиражі ВВ, а людям говорити, ніби «Вечірні вісті» не надійшли у продаж. Однак ті обсяги тиражу, які повертаються до редакції з регіонів навіть у нерозпечатаних пачках, красномовно підтверджують наше припущення».

Крім того видання скаржиться на відмови рекламодавців від співпраці через нібито погрози з боку представників влади. «Ми не можемо довести і того, що влада жорстко присікає спроби підприємницьких структур розміщувати в нашій газеті інформацію рекламного характеру, яка була основним джерелом доходів редакції. Однак, неофіційно пояснюючи причини відмови від подальшої співпраці, наші постійні рекламодавці кажуть, що їх рекламну діяльність жорстко контролює владу. І від її представників надійшло чітке попередження: «Додайте рекламу в ВВ — почнуться проблеми з бізнесом!»», — йдеться у заяві редакції.

Відтак, видання мало два варіанти розвитку — припинення існування в паперовій версії та перехід в онлайн або скорочення з 1 листопада кількості шпальт. Редакція обрала другий варіант.

«Вечірні вісті» нагадують, що триває передплата на 2014 рік, яку можна оформити як у відділеннях «Укрпошти», так і через редакцію. Передплатні індекси: 49450 (українська мова) та 23115 (російська мова).

Источник: http://www.telekritika.ua/rinok/2013-10-28/87102