84УАВПП за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні переклала з англійської та підготувала цифрову брошуру (у вигляді PDF файлу) «ІННОВАЦІЇ В ГАЗЕТАХ 2015».

Оригінальна збірка (англійською) INNOVATIONS IN NEWPAPERS 2015 побачила світ цього року влітку, і була презентована на Всесвітньому Конгресі Газет та Новин у Вашингтоні у червні. Це щорічне дослідження було проведене Міжнародною консалтинговою групою INNOVATION для Всесвітньої асоціації видавців газет та новин (WAN-IFRA).

У збірці подано аналіз роботи багатьох редакцій світу з контентом, інфографікою, новинами та форматами, цифрою та друком, журналістикою даних, фокусуванням, розслідуваннями, та ін. Кожний матеріал супроводжується заключним коротким коментарем-висновком групи INNOVATION

У вступному слові Роберт Томсон, Президент компанії News Corporation / Нью-Йорк, США, зазначив: «Слово «інновація» уособлює певне перенасичення наймоднішими тенденціями та оригінальністю класу Вікторіанської епохи: є ті, хто впроваджує новинки (вони постійно перебувають на вершині сучасних тенденцій), а є інноваційні імпотенти (вони знаходяться на найнижчому рівні цифрової сходинки). Ті, хто працюють у газетах, повинні мати власний потенціал, щоб забезпечувати розвиток у найбільш спірних питаннях, але не ображати. Видатною є така щоденна газета, яка без упину знаходиться у пошуку інноваційних та креативних ідей, і веде боротьбу із буденністю та посередністю».

Дуже радимо цю збірку як корисне джерело ідей, думок та досіду кращих редакцій світу. Використовуйте це, щоб збільшити власну ефективність та отримати додатковий поштовх до більш активного руху вперед та інновацій у ваших редакціях!