88Кореспондента британської таблоїдної газети The Sun звинувачують у багатотисячних виплатах представнику збройних сил за інформацію про військову академію, де навчався принц Гаррі.

Загалом судовий процес стосується чотирьох журналістів газети The Sun, яких звинувачують у платні держслужбовцям за отримання інформації.

Кореспондента газети Дункана Ларкомба (Duncan Larcombe) звинувачують в тому, що він сумарно заплатив 23 тисячі фунтів стерлінгів представнику збройних сил та його дружині. Від них журналіст отримував відомості про військову академію, в якій навчався принц Гаррі. 

Пара розповіла, що отримала 34 виплати за історії про представників королівської родини в період з лютого 2006 по жовтень 2008.

Заступник редактора Тhe Sun Джефрі Вебстер (Geoffrey Webster) також звинувачений у підкупі державних службовців. Він уповноважив репортерів таблоїда на підкуп офіційних осіб на суму 6,5 тисяч фунтів стерлінгів у період з липня 2010 по серпень 2011.

Репортера Джона Кея (John Kay) обвинувачують у підкупі службовця з Міністерства оборони на суму 100 тисяч фунтів стерлінгів.

Виконавчий редактор The Sun Фергюс Шенаген (Fergus Shanahan) звинувачується у розробці плану підкупів. Ймовірно, він уповноважив своїх підлеглих здійснити виплати на суму 7 тисяч фунтів стерлінів, коли був заступником редактора.

Усі четверо журналістів заперечують звинувачення щодо себе.

Джерело: mediabusiness.com.ua