Йобанный сепаратистДонецькі сепаратисти продовжують інформаційну війну своїми методами. Вранці 5 бойовиків так званої «Донецької республіки» вдерлися в адмінбудівлю типографії «Новий світ», ідеться в сюжеті спецвипуску ТСН. Вони вимагали не розповсюджувати спецвипуски газет, що критикують діяльність сепаратистів.

Щоправда, майже всі видання вже були надруковані та розвезені, тому бойовикам вдалося захопити лише невелику частину накладу декількох газет. Ідеться про бюлетень «Говорить Донбас» і газети «Сьогодні» та «По-гірницьки», що надрукували статті, які закликають до миру на Донбасі. Незабаром до типографії приїхали інші озброєні люди, що владнали конфлікт.

Сепаратисти ж пообіцяли продовжити розбори в редакціях газет. «Вони вимагали звести весь наклад газети «Сьогодні», повернути з поштових скриньок і кіосків назад. І тут-таки почали дивитися всі газети, які були там, і в них виникли претензії до ще купи видань, і з криками, що ми і туди поїдемо, і туди… Декілька редакцій були названі, поїхали туди люди», — розповів головний редактор газети «Московський комсомолець в Донбасі» Дмитро Дурнєв.

Джерело: http://tsn.ua/politika/teroristi-pokazali-svobodu-slova-po-donecki-napavshi-na-tipografiyu-351004.html