i150_ArticleImage_8090918 квітня, у продажу з’явиться спеціальний «зелений номер» газети «Комсомольской правды в Украине». Спецвипуск буде присвячений темі екології та захисту навколишнього середовища як в Україні, так і в світі. Про це повідомляє прес-служба UMH Publishing.

Випуск «зеленого номера» газети саме у квітні редакція вважає невипадково. У цьому місяці зібралося кілька важливих для екології України і всього світу дат: 26 квітня — трагедія на Чорнобильській АЕС, 22 квітня — Міжнародний день Землі, 20 квітня — День довкілля України, 15 квітня — День екологічних знань.

У спецвипуску «Комсомольской правды в Украине» будуть порушені різноматнітні теми — від проблем планетарного масштабу до маленьких екологічних завдань і питань, з якими кожен з українців стикається в повсякденному житті.

Читачі газети отримають практичні поради про те, як позбавитися від шкідливого для навколишнього середовища сміття, як визначити екологічність продуктів харчування, як зберегти здоров’я всієї родини в умовах забруднених мегаполісів. Кореспондент «КП» на собі випробувала всі плюси і мінуси екологічної поведінки в сучасному світі і з’ясувала, чи можемо ми жити «за законами природи» у великому місті.

Тема екології не залишила байдужими і рекламодавців, багато з яких підтримали вихід «зеленого номера».

Також у «зеленому номері» Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков відповість на запитання читачів «Комсомольської правди», поставлених раніше під час прямої лінії.

Крім цього, у спецвипуску — водна карта Києва: де чистіше, що кажуть експерти та екологи, і що потрібно знати кожній господині про прання та прибирання.

Джерело: http://www.telekritika.ua/rinok/2013-04-17/80909