Гільєрмо Шмітт залишився в компанії членом наглядової ради.
Екс-головний редактор журналу «Профиль» Олена Громницька призначена з 18 липня генеральним директором ПрАТ «Сегодня Мультимедіа» (видавничий холдинг групи СКМ). Про це ТК повідомили в прес-службі холдингу.

Гільєрмо Шмітт, який протягом п’яти років був генеральним директором «Сегодня Мультимедіа», прийняв рішення залишити посаду у зв’язку з виходом на пенсію (панові Шмітту 67 років) та продовжити роботу з компанією в якості члена наглядової ради.

Директор з розвитку медійного напрямку бізнесу компанії СКМ Катерина Лапшина висловила жаль, що Гільєрмо Шмітт іде з посади. «Він вивів наш видавничий бізнес на якісно новий рівень. Завдяки успіхам Гільєрмо і команди холдингу ми маємо сильну базу для подальшого розвитку і зростання», — сказала вона.

За словами пані Лапшиної, СКМ покладає великі надії на нового керівника видавничого холдингу: «Не маємо сумнівів, що досвід і професійні якості Олени Громницької допоможуть зберегти і розвивати команду, зробити наші видання ще більш цікавими і затребуваними читачами».
Довгострокові цілі і завдання, які стоять перед видавничим холдингом «Сегодня Мультимедіа», залишаються незмінними, йдеться у повідомленні. Як зазначається, це укріплення лідерських позицій щоденного видання — газети «Сегодня», подальший розвиток регіональної присутності, в тому числі — регіональних випусків газети «Сегодня» та інших видань, які входять до складу холдингу, а також створення конвергентної редакції, що об’єднає в собі виробництво контенту для всіх типів медіа і розвиватиме присутність холдингу в інтернеті.

Гільєрмо Шмітт подякував акціонерам і команді. «У всі часи, незважаючи на складну ситуацію на ринку і навіть на кризу, нам вдавалося показувати достойні результати, якими я пишаюся, і які є заслугою всіх співробітників без винятку», — сказав він.
Коментуючи своє призначення, Олена Громницька висловила сподівання, що «спільно вироблені нами інноваційні принципи редакційної роботи зададуть нові стандарти якості в українській журналістиці». Також вона намагатиметься «надати свіжого погляду на стратегію розвитку бізнесу холдингу «Сегодня Мультимедіа» і добитися високих результатів для компанії».

Олена Громницька звільнилася з посади головного редактора журналу «Профиль». 23 червня, вона написала заяву про звільнення з 10 липня. Згодом стало відомо, що «Профиль» закривається, таке рішення акціонери прийняли 1 липня. Раніше пані Громницька перестала виконувати функції віце-президента холдингу «Главред-медіа» у зв’язку з реструктуризацією.

Довідка:

ПрАТ «Сегодня Мультимедіа» працює у видавничому бізнесі з 1997 року. Компанія включає в себе всеукраїнську газету «Сегодня» та ряд регіональних газет: «Донецкие новости», безкоштовний тижневик «Курьер», суспільно-політична газета «Вечерний Донецк», телегід «РИО», газета «Приазовский рабочий» та інші. Також у розпорядженні компанії — кілька інтернет-порталів www.segodnya.ua, www.dnews.donetsk.ua, www.pr.ua, www.vecherka.donetsk.ua, а також власна газетна типографія у Вишгороді.

Источник: Социальная сеть полиграфистов