umh21«Український Медіа Холдинг» майже в 10 разів збільшить статутний капітал для розвитку інтернет-проектів. Про це повідомляє прес-служба УМХ. За інформацією директора з маркетингу групи Олени Мартинової, передбачається сума у розмірі  близько 3,9 мільйони гривень. Ці кошти отримали у результаті розміщення акцій додаткової емісії.

Як повідомлялось раніше, УМХ планує здійснити додаткову закриту емісію 35 тисяч простих іменних акцій номіналом 100 грн. При цьому частки акціонерів після розміщення мають лишитися незмінними.

Розміщення акцій планують провести у два етапи: з 15 вересня до 11 жовтня та з 13 до 15 жовтня 2009 року.

Сьогодні 99,975% акцій ЗАТ належить United Media Holding (UMH, Нідерланди), що у кінці травня 2008 року залучила $45 мільйонів під час приватного розміщення 15% акцій з лістингом на Франкфуртській фондовій біржі. Другим власником акцій є ЗАТ «УМГ», що також є структурною одиницею холдингу.

Як повідомлялося, у вересні  2008 року збори акціонерів УМХ уже ухвалювали рішення щодо збільшення статутного капіталу на 1,6 мільойни гривень — до 2 мільйонів гривень, однак емісія так і не відбулася.

United Media Holding (UMH) — міжнародна диверсифікована мультимедійна компанія. З травня 2008 року входить до лістингу Франкфуртської фондової біржі. До складу  United Media Holding входить група компаній «Український Медіа Холдинг» та видавничий дім «Популярна преса», що керує бізнесом у Россії, Казахстані та Білорусі.

Internet-група UMH об’єднує портал I.ua, портали football.ua та gloss.ua, сайти kp.ua, focus.ua, dengi.ua, aif.ua, timeout.ua, соціальну мережу HighWay, блогохостинг HiBlogger та інші.

Источник: Телекритика