946279b89ec4199fee9f3cb44d85d8f4На початку лютого «Український медіахолдинг» має намір звернутися до суду з позовом до видавництва «Економіка». Про це «Телекритику» повідомили у прес-службі УМХ.


Нагадаємо, ще 12 вересня 2008 року УМХ скерував до видавництва чотири претензії на загальну суму понад 2 млн. гривень. Причинами претензій в УМХ називають «викладені недостовірні факти про акціонерну структуру холдингу, деякі угоди, а також ринкові позиції підприємств, що входять до складу UMH», опубліковані у виданнях видавництва «Економіка» (газета «Дело» та журнал Marketing Media Review). 3 жовтня 2008 року видавництво «Економіка» заявило про свій намір вирішити конфлікт у досудовому порядку. Однак, за словами президента УМХ Бориса Ложкіна, з того часу і по сьогоднішній день видавництво не зробило жодних кроків у цьому напрямку.

«…Ми пишемо претензію, за декілька днів мені дзвонить Ляшенко, головний редактор, і каже: «А що трапилося?». Я йому переповідаю всю історію, після чого – зникає. Претензія була у досудовому порядку, ми пропонували розібратися, можливо, люди щось запропонують – приміром, вибачаться», — так описав ситуацію пан Ложкін під час прес-сніданку 26 січня.

Головною мотивацією позову для пана Ложкіна є «торжество професіоналізму». «Одна справа про таке написало б жовте видання, але ж це ділове ЗМІ, аудиторія має йому довіряти. Я тут борюся за торжество професіоналізму. Хай подумають, як вони мають працювати», — наголосив він.

Президент видавництва «Економіка» Ігор Ляшенко не став заперечувати викладене паном Ложкіним. «Так, у нас була розмова, ми зійшлися на тому, що це питання слід урегулювати, але надалі контактів не було. Я до нього не звертався, і він мені не дзвонив. Події не отримали подальшого розвитку – мабуть у силу того, що не намітили процедури вирішення цього питання. Ніхто не став ініціатором, тому так і вийшло. Можливо, це сталося і з моєї вини, не буду судити. Але загалом я все ж вважаю, що питання може бути врегульоване і без суду», — сказав пан Ляшенко «Телекритиці».

http://www.telekritika.ua/news/2009-01-27/43368